Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Muaspad SteelSeries QCK Heavy - Medium

Kodi i produktit:
347878steel
EAN:
5707119037099
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
320
Kodi:
63827
Lansuar:
10. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 
Ju kurseni : 9.00   (37%)
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
37% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SteelSeries sjell në treg mauspadin QCK Heavy me një kualitet superior të dizajnuar posaçërisht për lojëtar të apasionuar që nuk duan të humbin asnjë lëvizje. Ky maus është ideal për maus optik dhe lazerik, dhe mund të pastrohet tejet lehtë. Sipërfaqja e poshtme është jorrëshqitëse dhe ka përmasa 320 x 270 x 6 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5707119037099
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
320
Kodi:
63827
Lansuar:
10. 11. 2018
Lartësia mm:
6
Materiali:
Tekstil
Prodhuesi:
STEELSeries
Trashësia mm:
270
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE