Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

MausPad Razer Goliathus 2016 Control Fissure, S, i gjelbër

Kodi i produktit:
199737
EAN:
8886419317777
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
270
Kodi i prodhuesit:
RZ02-01070500-R3M2
Lansuar:
4 Tetor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Razer është kompani e cila merret me prodhimin e aksesorëve të ndryshëm si maus, pad për maus dhe tastiera. Tani kompania sjell modelin Goliathus Control Fissure i cili është një pad për maus i krijuar për ta lehtësuar kontrollin e shpejtësisë gjatë lojërave. Ky pad ka një dizajn shumë atraktiv dhe të butë me të cilin do ta keni shumë lehtë të luani në kompjuter ose laptop. Po ashtu reagueshmëria e mausit rritet shumë kur e përdorni këtë pad. Ky produkt ka dimensione prej (270 x 215 x 3 mm).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8886419317777
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
270
Kodi i prodhuesit:
RZ02-01070500-R3M2
Lansuar:
4 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
3
Materiali:
Tekstil
Ngjyra:
Me motive
Trashësia [mm]:
215
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com

Bashkangjitja MausPad Razer Goliathus 2016 Control Fissure edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE