Maus A4Tech Bloody A60 Core 2, i bardhë

Kodi i produktit:
200759
EAN:
4711421918459
Lojë:
Trashësia [mm]:
124
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi A4Tech Bloody A60 Core 2 ka dizajn ergonomik që ju garanton të keni kontroll të plotë të lëvizjeve gjatë kohës që luani lojëra. Përmban një seri butonash që ju lejojnë të kryeni funksione të ndryshme të cilat nuk mund të kryhen me mausët e rëndomtë. Sensori Avago që ky maus ka, ju ofron precizitet të lartë si dhe rezolucion të sensivitetit deri 4000 dPi. Lidhja në kompjuter ose laptop bëhet përmes një porti USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421918459
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
73,5
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
A60White
Lansuar:
3 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
41
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Numri i butonëve:
8
Pesha [g]:
153
Prodhuesi:
A4Tech
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
124
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Maus A4Tech Bloody A60 Core 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE