Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus A4Tech Bloody N50 Neon

Kodi i produktit:
193819
EAN:
4711421922302
Lojë:
Trashësia [mm]:
124
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Bloody Gaming N50 Neon është modeli i më i ri nga Kompania A4Tech, i cili përmban memorie prej 160KB dhe në qoftë se dëshironi të konfiguroni macro të ndryshme, atëherë ju mund të përdorni tetë butona të programueshëm. Materiali i brendshëm rezistent premton jetëgjatësi të baterisë dhe falë sensorëve infra të kuq, reagon shumë shpejt. Rezolucioni mund të rregullohet prej 100 deri te 4000 dpi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421922302
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
65
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
N50 Black
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
14 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
40
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
4000
Numri i butonëve:
8
Pesha [g]:
144
Prodhuesi:
A4Tech
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
124
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Maus A4Tech Bloody N50 Neon edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE