Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus A4Tech Bloody RT7 Terminator Core 3

Kodi i produktit:
200764
EAN:
4711421921817
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RT7A
Lansuar:
3 Nëntor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania A4Tech, tashmë është fokusuar në prodhimin e mausëve për serinë e lojërave Bloody Gaming. Dizajn fasionues dhe formë ergonomike, mundëson kontroll superior gjatë lojërave të kërkaura. Posedon teknologji moderne dhe reagim super të shpejtë, gjë e cila drejton secilin lojtar drejt fitores. Avantazh i kësaj pajisjeje, është mundësia e lidhjes me wireless, për funksionim akoma më të mirë. Posedon një bateri litiumi, gjë e cila e lehtëson procesin e lojës akoma më shumë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421921817
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RT7A
Lansuar:
3 Nëntor 2016
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Numri i butonëve:
9
Prodhuesi:
A4Tech
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Maus A4Tech Bloody RT7 Terminator Core 3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE