Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus A4Tech Bloody Terminator T70, Core 2

Kodi i produktit:
193823
EAN:
4711421917544
Lojë:
Trashësia [mm]:
123
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Bloody paraqet modelin e ri për maus të lojërave Terminator T70 V-Track. Mouse ka një memorie 160KB dhe në qoftë se ju doni të konfiguroni makro të ndryshme, ju mund të përdorni 9 butonat e programueshëm. Ky lloj mausi shquhet për kohën shumë të shkurtër të përgjigjes prej 0.2 ms, të arritur në sajë të sensorëve infra të kuq. Falë dizajnit ergonomik dhe sipërfaqes së veshur me gomë ai është i përshtatshëm për të luajtur, por edhe për përdorim të përditshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421917544
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
81
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi i prodhuesit:
T70
Lansuar:
14 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
42
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Numri i butonëve:
9
Pesha [g]:
129
Prodhuesi:
A4Tech
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
123
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Maus A4Tech Bloody Terminator T70 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE