Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus A4Tech Bloody

Kodi i produktit:
145692
EAN:
4711421903127
Lojë:
Trashësia [mm]:
123
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajni special i mausit dhe teknologjia HoleLESS ofrojnë ndjekës të lëvizjes në çdo sipërfaqe, përderisa teknologjia LAGLESS ofron vonesë pasi ta keni shtypur butonin vetëm 1 ms dhe është më i shpejtë krahasuar me mausët normal. Është shumë i përdorshëm për lojëra dhe me përdorimin e teknologjisë së avancuar do të ju sigurojë të fitoni lojën. Ky maus ka 7 butona dhe është i përshtatshëm për djathtakët.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421903127
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
81
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
V8MA
Lansuar:
27 Shkurt 2014
Lartësia [mm]:
33
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Numri i butonëve:
8
Pesha [g]:
155
Prodhuesi:
A4Tech
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
123
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Maus A4Tech Bloody edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE