Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus A4Tech X-710BK, i zi

Kodi i produktit:
55601
EAN:
4711421757874
Lojë:
Trashësia [mm]:
121,4
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky maus me ngjyrë të zezë është një model shumë i popullarizuar i mausëve i prodhuar për të apasionuarit pas gaming e po ashtu falë lëvizjeve precize është pajisja ideale për dizajnerë grafikë. Ky maus ka një rezolucion prej 2000 dpi dhe një buton i cili modifikon rezolucionin sipas nevojës. Mausi ka 5 butona dhe një ndjeshmëri të lartë rrëshqitjeje. Forma e tij ergonomike e bën të përshtatshëm vetëm për djathtakët.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421757874
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
68,6
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi i prodhuesit:
X-710BK
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia [mm]:
39,4
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2000
Numri i butonëve:
7
Pesha [g]:
122,5
Prodhuesi:
A4Tech
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
121,4
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Maus A4Tech X-710BK edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE