Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus A4Tech XL-747H, i kaftë

Kodi i produktit:
94860
EAN:
4711421804639
Lojë:
Trashësia [mm]:
125
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Laser

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky maus me ngjyrë të kaftë është një model shumë i popullarizuar i mausëve i prodhuar për të apasionuarit pas videolojërave apo për dizajnerët grafik. Mausi ka një buton që mundëson ndryshimin e rezolucionit nga 600, 800, 1200, 1600, 2000 dhe 3600 dpi. Ky maus është i përshtatshëm vetëm për djathtakët.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421804639
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
72
Kodi i prodhuesit:
XL-747H Brown
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
6 Gusht 2011
Lartësia [mm]:
42
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
3600
Numri i butonëve:
6
Prodhuesi:
A4Tech
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Laser
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
125
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Maus A4Tech XL-747H edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE