Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus A4Tech XL-747H

Kodi i produktit:
75800
EAN:
4711421808620
Lojë:
Trashësia [mm]:
125
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Laser

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

XL-747H nga A4Tech ofron maus jashtëzakonisht të shpejtë që është projektuar veçanërisht për të pasionuarit pas lojërave, pavarësisht nëse janë amatorë apo profesionalë. Saktësinë e tij mund ta vlerësojnë përdoruesit e editorëve grafik. Shpejtësia e përgjigjes është prej 3ms - 16 ms, kështu që ju mund të reagoni më shpejt se kundërshtarët tuaj gjatë lojërave dhe të jeni të pamposhtur. Kurse ndjeshmëria e këtij mausi është prej 100 deri 3600 dpi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421808620
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
72
Kodi i prodhuesit:
XL-747H blue
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
10 Maj 2011
Lartësia [mm]:
42,3
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
3600
Numri i butonëve:
7
Prodhuesi:
A4Tech
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Laser
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
125
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Maus A4Tech XL-747H edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE