Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus A4Tech XL-750BK, i zi

Kodi i produktit:
55606
EAN:
4711421758925
Lojë:
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Laser
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky maus i zi është një model shumë i popullarizuar i mausëve i prodhuar për të apasionuarit pas gaming e po ashtu falë lëvizjeve precize është pajisja ideale për dizajnerë grafik. Mausi ka një rezolucion prej 2500 dpi. Krahas kësaj ka një buton që mundëson ndryshimin e rezolucionit nga 600, 800, 1200, 1600, 2000 dhe 3600 dpi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421758925
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
XL-750BK
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
10 Maj 2011
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
3600
Numri i butonëve:
5
Prodhuesi:
A4Tech
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Laser
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Maus A4Tech XL-750BK edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE