Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus Alienware Advanced AW958, i zi / argjendtë

Kodi i produktit:
233706
EAN:
5397063962600
Lojë:
Teknologjia:
USB-A
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
98.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi luksoz i lojrave Alienware Advanced AW958 është maus i projektuar posaçërisht për lojëra kompjuterike. Ajo përmban karakteristika të shkëlqyera, duke përfshirë saktësi dhe shpejtësi e pabesueshme. Pamja perfekte Pamja e këtij mausi është me të vërtetë unike, duke ofruar një formë ergonomike që përshtatet me çdo madhësi të dorës, mashkull ose femër, dhe gjithashtu ka efekte të lehta për të ndryshuar gamën e gjerë të drtës së pasme. Lidhje e lehtë, saktësi perfekte Alienware Advanced AW958 komunikon me kompjuterin nëpërmjet portës USB. Rezolucioni i sensorëve është i pabesueshëm 12,000 dpi. Ajo gjithashtu ka 13 butona të veçantë, të gjithë janë të programueshëm në mënyrë që ju do të shkatërrëoni kundërshtarin tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5397063962600
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
96
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
E rregullueshme
Kodi i prodhuesit:
275-BBCR
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
7. 4. 2018
Lartësia [mm]:
40,4
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3360
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
12000
Numri i butonëve:
13
Pesha [g]:
197
Prodhuesi:
Dell
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
130

Bashkangjitja Maus Alienware Advanced AW958 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE