Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus CONNECT IT Battle Rnbw, i zi

Kodi i produktit:
205890
EAN:
8595610612917
Lojë:
Trashësia [mm]:
118
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një maus optik gaming Battle Rnbw, i prodhuar nga brendi CONNECT IT . Ka dizajn interesant me ngjyrë të zezë me senzor ndriçues të gjelbër, i cili është i përshtatshëm për apasionues të lojërave. Mausi përshtatet në mënyrë perfekte në dorën tuaj dhe ofron kënaqësi maksimale gjatë luajtjes së lojërave tuaj të preferuara. Është i pajisur me gjashtë butona dhe një rrotë rrotulluese. Senzori i mausit optik ka një rezolucion prej 3200 DPI, mirëpo mund të modifikohet sipas nevojës në rezolucione më të vogla prej 1600, 1200 dhe 1000 DPI. Mausi mund të lidhet me kompjuter përmes një kabllo USB, pa pasur nevojë për instalim. Kablloja është mjaftueshëm e gjatë prej 180 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610612917
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
71
Kodi i prodhuesit:
CI-1128
Lansuar:
28 Janar 2017
Lartësia [mm]:
40
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
3200
Numri i butonëve:
6
Prodhuesi:
Connect IT
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
118
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Maus CONNECT IT Battle Rnbw edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE