Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Connect IT CI – 191, i zi

Kodi i produktit:
139207
EAN:
8595610600860
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kategoria e peshës:
Mesatare

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një maus me laser për luajtjen e lojërave kompjuterike. Posedon nje senzor me rezolucion prej 800, 1600, 2400 apo 3200dpi. Në maus gjenden shtatë butona si dhe një vegël për rrëshqitje në ueb faqe. Ky produkt përfshin ndërfaqe USB të tipit 2.0. Kablloja USB e mausit siguron përdorim të thjeshtë dhe të përshtatshëm. Dizajni i produktit u është përshtatur kërkesave të entuziastëve të lojërave kompjuterike. Ai paraqet një dizajn ergonomik me një pamje tërheqëse dhe inkorporim të dritë së pasme LED. Produkti vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610600860
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi i prodhuesit:
CI-191
Lansuar:
26 Tetor 2013
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Numri i butonëve:
7
Pesha [g]:
110
Prodhuesi:
Connect IT
Senzor i lëvizjes:
Laser
Teknologjia:
USB
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Maus Connect IT CI – 191 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE