Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Cooler Master MasterMouse Lite S, i zi

Kodi i produktit:
207288
EAN:
4719512054413
Lojë:
Jo
Trashësia [mm]:
117
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Cooler Master MasterMouse Lite S është një maus optik me dizajn ergonomik që do ju shpie gjithmonë drejtë fitores kur jeni duka luajtur lojëra kompjuterike. Forma e tij ergonomike, ngjyra mat dhe stabiliteti i lartë do ju lë mbresë edhe lojëtarëve më kërkues. Mausi është i pajisur me sensor pixart PAW3509 i cili lehtësisht mund të ndryshoj DPI prej 600 -2000. Shtresa e qëndrueshme e sipërme nuk vjetrohet për një kohë të gjatë ndërsa jetëgjatësia e kësaj mausi është llogaritur të jetë deri në 10 milion klikime. Gjatësia e kabllos së këtij mausi është 1.8 m, me dimensione 117 x 63.5 x 38 mm ndërsa peshon 123 g.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512054413
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
63,5
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi i prodhuesit:
SGM-1006-KSOA1
Koha e reagimit [ms]:
8
Lansuar:
17 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
38
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Jo
Modeli i senzorit:
PixArt PAW3509
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2000
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
123
Prodhuesi:
CoolerMaster
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
117
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Bashkangjitja Maus Cooler Master MasterMouse Lite S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE