Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus Cooler Master MasterMouse S, i zi

Kodi i produktit:
207287
EAN:
4719512054406
Lojë:
Trashësia [mm]:
117
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Cooler Master MasterMouse S është maus optik me dizajn të veçantë dhe ergonomik i cili do ju dërgoj gjithmonë drejt fitores. Ai është i pajisur me sensor PMW3330 7200 DPI ndërsa DPI-ja që mund të rregullohet sipas nevojës ju ofron performancë maksimale. Gjithashtu, procesori ARM 32-bit mundëson përdorimin e makro-ve komplekse si dhe përshtatje me secilin kompjuter. Ka jetëgjatësi deri në 20 milion klikime, peshon 121 gr ndërsa ka dimensione 117 x 63.5 x 38 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512054406
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
63,5
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi i prodhuesit:
SGM-2006-KSOA1
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
17 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
38
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3330
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
7 200
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
121
Prodhuesi:
CoolerMaster
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
117
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Bashkangjitja Maus Cooler Master MasterMouse S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE