Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Corsair Harpoon RGB Wireless, zi

Kodi i produktit:
144545kom
EAN:
8435910807431
Kategoria e peshës:
Mesatare 90-130g
Kodi:
CH-9311011-EU
Lansuar:
12. 1. 2019
Lloji i baterisë:
Integruar

Si të porosisim në Gjirafa50?

68.50 
Ju kurseni : 14.00   (22%)
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Corsair Harpoon vjen me dizajn elegant dhe me tastet Omron shumë të qëndrueshme që funksionojnë deri në 50 milion klikime. Ky maus posedon sensor optik me rezolucion 10,000 DPI, ka 6 butona të rregullueshëm dhe ndriçim RGB. Mausi mund të lidhet përmes Slipstream, Bluetooth ose USB, si dhe posedon jetëgjatësi të baterisë deri në 60 orë.

Vlerësimet

Great product
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8435910807431
Kategoria e peshës:
Mesatare 90-130g
Kodi:
CH-9311011-EU
Lansuar:
12. 1. 2019
Lloji i baterisë:
Integruar
Lloji i tastierës:
Omron
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3325
Ngjyrë e pasme:
RGB
Prodhuesi:
Corsair

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE