Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Corsair Nightsword RGB, zi

Kodi i produktit:
113166kom
EAN:
843591098434
Kategoria e peshës:
E rregullueshme
Kodi:
CH-9306011-EU
Lansuar:
4. 6. 2019
Lartësia mm:
43,8

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 
Ju kurseni : 22.00   (24%)
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
24% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Corsair Nightsword RGB është mausi i përsosur që do ju shoqëroj me orë të tëra në aktivitetet tuaja. Aksesori është pajisur me senzorin që ka 18,000 DPI ndjeshmëri, mban 10 butona të riprogramueshëm me qëndrueshmëri deri në 50 milion klikime, lidhet me kompjuter nëpërmjet konektorit USB si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
843591098434
Kategoria e peshës:
E rregullueshme
Kodi:
CH-9306011-EU
Lansuar:
4. 6. 2019
Lartësia mm:
43,8
Lloji i tastierës:
Omron
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3391
Ngjyrë e pasme:
RGB
Prodhuesi:
Corsair

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE