Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus E-Blue Auroza

Kodi i produktit:
199963
EAN:
6958012200991
Lloji i tastierës:
Omron
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për të arritur performancë të lartë gjatë lojëra kompjuterike, ju keni nevojë për një maus të pakrahasueshëm. Ky maus ka dizajn të serisë për maus gaming Auroza dhe ka një kombinim perfekt mes kualitetit dhe pamjes. Intensiteti i tij mund të ju përshtatet nevojës tuaj deri në 3500dpi. Ky maus ju ofron mundësinë ta përjetoni çdo çast në lojën tuaj të preferuar. Me një performancë të lartë që ofron çipi në mausin Avago 5090 mundëson pozicionin e dorës tuaj gjatë lëvizjes, së bashku me katër nivelet e DPI për të arritur stabilitet optimal shumë të lehtë. Mausi posedon gjashtë butona, ngjyrë të kaltër dhe kabllo i cili ka gjatësi prej 1.8 m dhe portin USB për tu lidhur me PC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6958012200991
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
62
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
EMS144BK
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
4 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
40
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
Avago 5090
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
3500
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
136
Prodhuesi:
E-Blue
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
126

Bashkangjitja Maus E-Blue Auroza edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE