Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus E-Blue G Auroza

Kodi i produktit:
199965
EAN:
6921607101768
Lloji i tastierës:
Omron
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi E-Blue G Auroza është një maus për lojëra i cili ka dizajn me formë ergonomike që përputhet në mënyrë të përsosur me shuplakën e dorës. Për shkak të sipërfaqes së tij, e cila është e bërë nga një materiali shumë i këndshëm në prekje, ju mund ta përdorni këtë maus me orë të tëra. Drita në pjesën e pasme e bënë dizajnin e këtë mausi të mahnitshëm. Çipi i lojërave Avago 4500 FPS me performancë të lartë siguron lëvizje precize dhe funksionalitet të lartë. Ky maus është i pajisur me tre opsione të shpejtësisë së përgjigjes, që do të thotë se ju mund të keni shpejtësi të përgjigjes deri në katër herë më të lartë se me një maus të zakonshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6921607101768
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
64
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
EMS607WHAA-IU
Koha e reagimit [ms]:
2
Lansuar:
4 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
40
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
Avago
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
3000
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
134
Prodhuesi:
E-Blue
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
124

Bashkangjitja Maus E-Blue G Auroza edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE