Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus E-Blue Mazer Pro, bardhë dhe kaltër

Kodi i produktit:
199982
EAN:
6921607105728
Lëvizje mekanike:
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Prodhuesi:
E-Blue

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mausi E-Blue Mazer Pro është një maus elegant me një sipërfaqe të gomëzuar e cila në prekje i përngjan lëkurës. Ky maus ka një dizajn atraktiv me një dritë LED elegante. Thjesht kyçeni dhe shijoni lojërat tuaja të preferuara. Mausi ka një çip të lojërave AVAGO të performancës së lartë me një rezolucion i cili mund të jetë 500/1200/1800/2500 DPI. Lëvizjet precize dhe të shpejta ofrojnë rehati dhe komfort. Dizajni i inspiruar nga aeroplani me formë të përshtatshme siguron mbështetje të përsosur për dorën e djathtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6921607105728
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
85
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
EMS600WHCA-IU
Lansuar:
4 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
40
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
139
Prodhuesi:
E-Blue
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
125

Bashkangjitja Maus E-Blue Mazer Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE