Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus E-Blue Mazer V2, i zi

Kodi i produktit:
260475
EAN:
6921607108866
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2500
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike
Prodhuesi:
E-Blue

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky maus ka një përgjigje të shpejtë dhe të saktë dhe një dritë shumë mbresëlënëse blu. Ai ka një trup të formuar në mënyrë ergonomike për dorën e djathtë, kontroll më të rehatshëm që sjell një lëvizje të qëndrueshme dhe të qetë. Pjesa e majtë mbështet gishtin e madh dhe minimizon shqetësimin midis gishtit dhe padit të mausit. Të gjitha lëvizjet tuaja janë të shpejta, të lehta dhe të sakta. Mausi ka sensor optik me ndjeshmëri deri në 2500 dpi, taste të teknologjisë së lartë, deri në 5 milionë klikime, ndriçim blu, 6 butona dhe një rrotë mekanike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6921607108866
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
83
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kodi:
EMS626BKAA-IU
Lansuar:
20. 5. 2019
Lartësia [mm]:
42
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2500
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kaltër
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
130
Prodhuesi:
E-Blue
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Trashësia [mm]:
137

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE