Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Evolveo MG624, ngjyrë e zezë

Kodi i produktit:
185016
EAN:
8594161336952
Lojë:
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike
Prodhuesi:
Evolveo

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Evolveo MG624 është një maus i dizajnuar enkas për ata persona që i kanë pasion lojërat. Evolveo është kompani që mirret me krijimin e pajisjeve kualitative për kompjuterë dhe laptopë. Tani kompania sjell mausin me kabllo, MG624, i cili ka një dizajn praktik dhe elegant. Ky model ka një pamje të veçantë, për shkak të ngjyrave, nga lartë mausi duket që ka një rrufe. Rrufeja në këtë rast i tregon veçoritë e mira që ka ky maus. Precizitet dhe nivel të lartë të reagushmërisë ndaj urdhërave të përdoruesve. Mausi lidhet në kompjuter përmesn një porti SUB, dhe nuk ka nevojë për instalim. Është i përshtatshëm me versionet 95, 98, NT, ME, 2000, XP, VISTA, W7, W8 dhe W10 të Windows-it.

Vlerësimet

Perfekt Per Lojera !!
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161336952
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi i prodhuesit:
MG624
Lansuar:
4 Shkurt 2016
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2400
Numri i butonëve:
7
Pesha [g]:
122
Prodhuesi:
Evolveo
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB

Bashkangjitja Maus Evolveo MG624 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE