Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Evolveo MG648, ngjyrë e zezë

Kodi i produktit:
163599
EAN:
8594161335900
Lojë:
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike
Prodhuesi:
Evolveo

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Evolveo MG648 është maus i dizajnuar për ata që luajnë lojëra. Dimensionet e mausit janë shumë të përshtatshme në mënyrë që përdoruesi të ndjehet komod gjatë përdorimit. Mausi ka një dizajn të ri, klasik me ngjyrë të zezë, me karakteristika të lojërave. Mausi përmban një sensor optik me rezolucion deri në 2400 dpi dhe është i pajisur me katër taste që ofrojnë kontroll të plotë të mausit. Mausi mund të lidhet në kompjuter përmes një kabllo USB, 1.8 metra e gjatë. Peshon 122 gram.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161335900
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
MG648
Lansuar:
28 Nëntor 2014
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2400
Numri i butonëve:
7
Pesha [g]:
132
Prodhuesi:
Evolveo
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB

Bashkangjitja Maus Evolveo MG648 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE