Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus Gamdias Zeus P2, i zi

Kodi i produktit:
478602GD
Besueshmëria:
100
Lidhësit:
USB
Taste të personalizueshëm:
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 
Ju kurseni : 19.00   (39%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
39% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
EAN:
4712960132887
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Gjerësia mm:
72,45
Kategoria e peshës:
Mesatar 90-130g
Kodi:
4712960132887
Koha e reagimit ms:
1
Lansuar:
4. 12. 2018
Lartësia mm:
40,85
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale DPI:
16000
Numri i butonëve:
8
Pesha g:
125
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Trashësia mm:
127,26

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE