Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Gaming A4Tech R70

Kodi i produktit:
200761
EAN:
4711421922449
Numri i butonëve:
8
Trashësia [mm]:
122
Teknologjia:
USB
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 
Ju kurseni : 3.00   (8%)
34.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Dizajni interesante dhe forma ergonomike e këtij mausi siguron kontroll të lartë gjatë lojës. Teknologjia WIRELESS GUARD i jep përparësi ndër produktet e ngjajshme në treg. Gjithashtu ky maus gaming në vetvete ka të përfshirë një bateri litium me një kapacitet prej 600 mAh. Karakteristikat kryesor të këtij mausi janë ndjeshmëria nga 100 deri në 3200 dpi dhe mausi është e pajisur me një kujtesë 160k. Mausi lidhet me kompjuter me anë të teknologjisë wireless ose me USB interface. Peshon vetëm 143 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421922449
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
77
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
R70
Lansuar:
3 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
41,5
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Numri i butonëve:
8
Pesha [g]:
143
Prodhuesi:
A4Tech
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
122
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE