Maus gaming A4Tech V7

100%
24.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04€ në muaj  

140673
10 artikuj
+
Shto në listen e dëshirave
Dizajni interesant dhe forma ergonomike e këtij mausi të quajtur Bloody Gamming V7 Ultra Core 3 siguron kontroll të lartë duke luajtur lojëra intensive me një teknologji të përparuar. Karakteristikat e Optical Mouse A4 Tech janë V7 Ultra Core 3, maus me përshpejtim të 30 g, 160 k të ndërtuar në memorie dhe teknologji që ofron zgjidhjen e elementit te ndjeshmërisë 200 në 3200 dpi. Së bashku me sensorët cutting-edge dhe në skanim të shpejtësisë deri në 1000 Hz dhe 1ms lidhur me LAGLESS Shooting. Ultra Core 3 do të mbajë saktësinë gjate lojës. Mausi ka shtatë butona. Lidhet me kompjuterin nëpërmjet interface USB me anë të një lidhësi kabllor prej 1.8 m. Pesha është 155 gramë dhe dimensionet e tij janë 125 x 64 x 39 mm.

Detajet teknike

EAN:
4711421903059
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
64
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi:
V7MA
Lansuar:
14 Nëntor 2013
Lartësia [mm]:
39
Lëvizje mekanike:
Po
Lojë:
Po
Numri i butonëve:
8
Pesha [g]:
155
Prodhuesi:
A4Tech
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
125
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com
Shkruaj koment

Bashkangjitja Maus gaming A4Tech V7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera