Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus gaming A4Tech V7

Kodi i produktit:
140673
EAN:
4711421903059
Lojë:
Trashësia [mm]:
125
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajni interesant dhe forma ergonomike e këtij mausi të quajtur Bloody Gamming V7 Ultra Core 3 siguron kontroll të lartë duke luajtur lojëra intensive me një teknologji të përparuar. Karakteristikat e Optical Mouse A4 Tech janë V7 Ultra Core 3, maus me përshpejtim të 30 g, 160 k të ndërtuar në memorie dhe teknologji që ofron zgjidhjen e elementit te ndjeshmërisë 200 në 3200 dpi. Së bashku me sensorët cutting-edge dhe në skanim të shpejtësisë deri në 1000 Hz dhe 1ms lidhur me LAGLESS Shooting. Ultra Core 3 do të mbajë saktësinë gjate lojës. Mausi ka shtatë butona. Lidhet me kompjuterin nëpërmjet interface USB me anë të një lidhësi kabllor prej 1.8 m. Pesha është 155 gramë dhe dimensionet e tij janë 125 x 64 x 39 mm.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421903059
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
64
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
V7MA
Lansuar:
14 Nëntor 2013
Lartësia [mm]:
39
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Numri i butonëve:
8
Pesha [g]:
155
Prodhuesi:
A4Tech
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
125
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Maus gaming A4Tech V7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE