Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus Gaming GIGABYTE M6980X, i zi

Kodi i produktit:
117227
EAN:
4719331543303
Lëvizje në katër anë :
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Laser
Rrota:
Lëvizë në katër anë

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

GM-M6980X është një verzion i përmirësuar i modelit të mausit shumë të shitur GM6980. Ky maus përveç parametrave të larta, karakterizohet edhe me çmim të volitshëm. Me rezolucion dhe fokus të lartë, është zgjidhja ideale për përdoruesit e lojërave kompjuterike. Shumë i ndjeshëm dhe i shpejtë në përgjigje. Nuk ka nevojë të pastrohet, pasi që është i pajisur me një diodë laserike që mundëson shmangien e kontakteve me papastërtitë. Me këtë maus loja juaj bëhet më e lehtë dhe emocionuese.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719331543303
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
77,6
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi i prodhuesit:
GM-M6980X
Lansuar:
24 Tetor 2012
Lartësia [mm]:
41,8
Lëvizje mekanike:
Lëvizje në katër anë :
Lojë:
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
106
Prodhuesi:
GIGABYTE
Rrota:
Lëvizë në katër anë
Senzor i lëvizjes:
Laser
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
124,5

Bashkangjitja Maus Gaming GIGABYTE M6980X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE