Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Gaming MSI Interceptor DS300, i zi

Kodi i produktit:
207220
EAN:
4719072427429
Lojë:
Trashësia [mm]:
125
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Laser

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
66.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mausi gaming MSI Interceptor DS300 është përzierje perfekte e ndërtimit të fortë dhe karakteristikave unike. Mausi është i dizajnuar për të gjithë adhuruesit e lojërave. Mausi ka një senzor optik me ndjeshmëri deri në 8200dpi. I dizajnuar për të evituar dëmtimin e duarve si pasojë e përdorimit të tej zgjatur ditor. Interceptor DS300 ka opsionin për të rregulluar peshën e tij sipas dëshirës. Po ashtu mund ta rregulloni për lojëra të veçanta. Mausi është i pajisur edhe me një lidhës USB të praruar me ar që iu siguron që do ketë jetëgjatësi të madhe. Ndërprerësit OMRON qënseojnë deri 50 milionë klikime. Mausi ka 6 taste dhe një rrotë rrëshqitëse.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072427429
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
81
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
S12-0401290-D22
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
4 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
43
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
Avago A9800
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
8 200
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
150
Prodhuesi:
MSI
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Laser
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
125
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE