Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Gaming OZONE Neon M10, i kuq

Kodi i produktit:
199629
EAN:
8436532173226
Lloji i tastierës:
Omron
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
28.50 
Ju kurseni : 11.00   (39%)
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
39% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Ozone Neon M10 është i frekuentuar nga dashamirët e lojërave, si dhe përputhet me kërkesat e tyre. I përshtatshëm për ty dyja duart. Mausi përbëhet prej sensorit optik me ndjeshmëri prej 2000 dpi. Ka shpejtësi reagimi prej 500 deri në 1000 Hz. Përmban mundësi për ruajtjen e profilit të lojërave. Mausi gjithashtu është i përbërë nga kabllo konektuese USB me peshë prej 90 g.. Përbëhet nga 8 taste. Ngjyra e mausit është e kuqe.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
8436532173226
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
65
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi i prodhuesit:
OZNEONM10R
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
18 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
36,8
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2000
Numri i butonëve:
8
Pesha [g]:
90
Prodhuesi:
Ozone
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
125

Bashkangjitja Maus Gaming OZONE Neon M10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE