Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus Gaming Sharkoon Drakonia, i gjelbërt

Kodi i produktit:
207608
EAN:
40449510125271
Lloji i tastierës:
Omron
Trashësia [mm]:
126
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Laser

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Sharkoon Drakonia është i dizajnuar për apasionuarit pas lojërave, si dhe përputhet me kërkesat e tyre në mënyrë të shkëlqyer. Sensori i tij ofron frekuencë prej 5000 DPI si dhe shpejtësi reagimi prej 1 ms. Karakteristikë kryesore e mausit është skanuesi Schopnost , që i mundëson lëvizje mausit edhe në largësi 5 mm nga sipërfaqja. Dimensionet e tij janë 126 x 88.1 x 41.8 mm. Përmban memorie të brendshme, që ju mund ti ruani profilet prej lojëve të ndryshme. Gjatësia e kabllos është 180 cm.

Vlerësimet

Perfekt !
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
40449510125271
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
88,1
Kategoria e peshës:
E rregullueshme
Kodi i prodhuesit:
4044951012527
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
10 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
41,8
Lëvizje mekanike:
Lëvizje në katër anë :
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
Avago A9800
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
8 200
Numri i butonëve:
11
Pesha [g]:
150
Prodhuesi:
Sharkoon
Rrota:
Lëvizë në katër anë
Senzor i lëvizjes:
Laser
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
126
Ueb-i i prodhuesit:
Sharkoon.com

Bashkangjitja Maus Gaming Sharkoon Drakonia edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE