Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Gaming Yenkee YMS 3007 SHADOW

Kodi i produktit:
198236
EAN:
8590669148806
Lojë:
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mausi Yenkee Shadow është maus me cilësi të lartë, i projektuar për lojëra kompjuterike. Ofron rezolucion të përshtatshëm, rrotë rrëshqitëse, dy butona anësorë dhe një sensor optik për kontroll të përshtatshëm. Sensori optik i këtij mausi ka një rezolucion të lartë prej 2000 dpi. Ndjeshmëria e mausit mund të përshtatet nga 800 në 1200 dhe 2000 dpi. Dimensionet e këtij mausi janë 122 x 76 x 37 mm, si dhe peshon 125 g. Lidhet me kompjuter përmes portit USB.

Vlerësimet

I pershtatshem, pamja fizike eshte perfekte!
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669148806
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
76
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi i prodhuesit:
YMS 3007
Lansuar:
13 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
37
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2000
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
125
Prodhuesi:
YENKEE
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
122

Bashkangjitja Maus Gaming Yenkee YMS 3007 SHADOW edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE