Maus Gaming Yenkee YMS 3017 AMBUSH

Kodi i produktit:
198238
EAN:
8590669180974
Lidhësit:
USB
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Yenkee 3017 AMBUSH është një maus gaming i projektuar për lojtarë të avancuar në lojërat kompjuterike. Ofron pesë butona lidhet me kompjuterin përmes portit USB. Karakterizohet me një shpejtësi të lartë dhe dizajn ergonomik. Vjen me një senzor optik me rezolucion prej 3200 dpi. Dimensionet e mausit janë 120 x 79.5 x 38.5 mm dhe peshon 135 g. Ky maus është i projektuar veçanërisht për lojëra kompjuterike dhe sigurisht, do t'iu sjellë kënaqësi maksimale gjatë përdorimit. Ka ndjeshmëri prej 3200 dpi dhe frekuencë prej 125 - 1000 Hz.

Vlerësimet

5yje
Mausi eshte i mire, ia vlen per qmimin. E rekomandoj
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669180974
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
79,5
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
YMS 3017
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
13 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
38,5
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
3200
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
135
Prodhuesi:
YENKEE
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
120

Bashkangjitja Maus Gaming Yenkee YMS 3017 AMBUSH edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE