Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Gaming Zowie by BenQ ZA12

Kodi i produktit:
193812
EAN:
840046034108
Lojë:
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
82.50 
Ju kurseni : 13.20   (16%)
69.30 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.77 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Maus Gaming Zowie është një maus me konstruksion dhe ndërtim të veçantë për nevojat e lojtarëve të lojërave kompjuterike. Ky maus ka një rezolucion prej 400, 800, 1600 dhe 3200 dpi, si dhe është i pajisur me pesë butona. Dizajn ergonomik dhe shumë të përshtatshëm, dizajn ky i cili mundëson mos lodhje të dorës edhe pas orëve të shumta të shpenzuara duke luajtur. Dimensionet e tij janë 39 x 64 x 124 mm dhe peshon vetëm 85 g. I përshtatshëm për djathtakë dhe majtakë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
840046034108
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
64
Kategoria e peshës:
E lehtë
Kodi i prodhuesit:
9H.N07BB.A2E
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
15 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
39
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Huano Switches
Lojë:
Modeli i senzorit:
Avago 3310
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
3200
Numri i butonëve:
7
Pesha [g]:
85
Prodhuesi:
ZOWIE by BenQ
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
124
Vendi i origjinës:
Japan

Bashkangjitja Maus Gaming Zowie by BenQ ZA12 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE