Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Genius GX Gaming X-1400, i zi

Kodi i produktit:
193018
EAN:
4710268250036
Lojë:
Trashësia [mm]:
123
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi Genius GX Gaming X-1400 është maus special për gara sportive online. Është i shpejtë, i saktë, dhe me kontroll të plotë. Forma e përkryer ergonomike bënë që të jetë i përshtatshëm për përdorim me dorën e majtë dhe të djathtë. Një shtresë gomë e hollë në të dy anët e mausit parandalon rrëshqitjen e mausit nga dora. Rezolucioni mund të përcaktohet në 5 nivele nga 400-3200 dpi. Lidhja e mausit me kompjuter bëhet përmes kabllos 2 m, me një konektor USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268250036
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
73
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi i prodhuesit:
31040033104
Lansuar:
21 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
40
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
3200
Numri i butonëve:
4
Pesha [g]:
110
Prodhuesi:
Genius
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
123
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Maus Genius GX Gaming X-1400 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE