Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Genius GX M6-400, i zezë

Kodi i produktit:
193624
EAN:
4710268251217
Lojë:
Trashësia [mm]:
123
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mausi M6-400 është dizajnuar për entuziastët e lojërave kompjuterike. Ofron qëndrueshmëri të butonave deri në 20 milion klikime. Përmban vegël për rrëshqitje në ueb faqe me dritë shtatë-ngjyrëshe. Gjatë lojës, ju mund të zgjedhni prej niveleve të DPI (800, 1600, 2400, 3200, 5000). Mausi ka një peshë totale prej 152 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268251217
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
66
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
31040062101
Lansuar:
14 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
39
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Numri i butonëve:
4
Pesha [g]:
152
Prodhuesi:
Genius
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
123
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Maus Genius GX M6-400 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE