Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus GIGABYTE M6880X, i zi

Kodi i produktit:
155808
EAN:
4719331548308
Lëvizje mekanike:
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Laser
Prodhuesi:
GIGABYTE

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi GIGABYTE GM-M6880X është maus i prodhuar për gamera me një dizajn klasik me ngjyrë të zezë dhe të kaltër, mausi përmban dy buton normal, dy buton para-prapa dhe rrotën rrotulluese. Mausi punon me sistem me kabllo me USB port. Senzori i prekjes me rezolucion nga 1600/1200/800 DPI mundëson kapjen e informacioneve dhe jap kualitet të lartë të funksionimit. Mausi është i pajisur me sistem programues të butonëve duke u bazuar në nevojat tuaja të shfletimit gjë që e ngritë shumë kualitetin e dizajnit të saj. Mausi është i përputhshëm me sistemet operative Windows XP 32 bit, Vista, 7 dhe 8, ka kabllo të gjatë 1.5 m, dimensione 127 x 75 x 42 mm dhe peshë 100 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719331548308
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
75
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi i prodhuesit:
GM-M6880X
Lansuar:
10 Korrik 2014
Lartësia [mm]:
42
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
100
Prodhuesi:
GIGABYTE
Senzor i lëvizjes:
Laser
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
127

Bashkangjitja Maus GIGABYTE M6880X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE