Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Hama Reaction Reaper nxt, zi

Kodi i produktit:
134693kom
EAN:
40474432753011
Lansuar:
15 Korrik 2016
Teknologjia:
USB-A

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 
Ju kurseni : 9.00   (38%)
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
38% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është mjaft fleksibil, i saktë gjatë lëvizjes, dhe përshtatet mjaft lehtë për çfarëdo loje. Mausi ka një dizajn tejet inovativ, duke përfshirë edhe dritat 'LED'. Mausi ka butonët fleksibil, për shkak të kualitetit të lartë, dhe senzorit Avago që është posaçërisht për lojëra. Mausi u mundëson rritjen e senzorit optikal deri në 4000 dpi dhe aktivizimin e 5 tasteve. Gjatësia e kabllos shkon deri në 1.8 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
40474432753011
Lansuar:
15 Korrik 2016
Teknologjia:
USB-A

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE