Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Hama Uraga Reaper neo., i zi

Kodi i produktit:
209052
EAN:
4047443331403
Lidhësit:
USB
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hama Uraga neo Reaper është maus perfekt për lojëra me kualitet shumë të lartë dhe me dizajn të veçantë. Ky maus ju lejon që ta rregulloni sensorin optik deri në 3200 dpi dhe është i pajisur me 5 butona të programueshëm. Ndërsa, për kompjuter apo laptop lidhet përmes kabllos USB. Dimensionet e këtij mausi janë 125 x 66 x 42 mm dhe peshon 152 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4047443331403
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,5
Gjerësia [mm]:
66
Kategoria e peshës:
Rëndë (nga 131g)
Kodi i prodhuesit:
113748
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
3 Mars 2017
Lartësia [mm]:
42
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
3200
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
152
Prodhuesi:
URage
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
125

Bashkangjitja Maus Hama Uraga Reaper neo. edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE