Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Hama Uraga

Kodi i produktit:
200850
EAN:
4007249628886
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
62888

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi për lojëra Hama Uraga është i pajisur me sensorë optik me përshtatje 2400dpi. Me këtë maus mund të luani për orë të tëra pa u lodhur. Ju mund gjithashtu ta ndërroni rezolucionin në 600 x 1200 x 1800 x 2400 dpi. Kjo siguron që kursori të lëvizë gjithmonë mirë dhe në mënyrë të kontrolluar. Teknologjia që përdor ky maus ju mundëson që të mos dëshpëroheni edhe në momentet me tension më të lartë kur jeni duke luajtur.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4007249628886
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
62888
Koha e reagimit [ms]:
2
Lansuar:
27 Tetor 2016
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2400
Numri i butonëve:
6
Prodhuesi:
URage
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB

Bashkangjitja Maus Hama Uraga edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE