Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus HyperX Pulsefire Surge, i zi

Kodi i produktit:
233942
EAN:
740617272680
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
16 000
Trashësia [mm]:
120
Teknologjia:
USB-A
Taste të personalizueshëm:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
54.50 
Ju kurseni : 10.00   (18%)
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HyperX Pulsefire Surge ofron lojë më të mirë për lojëra aksion, rekreativë dhe më shumë. Para së gjithash, ju do të vlerësoni mundësinë e vendosjes së rezolutës deri në 16,000 DPI. Tastet Omron sigurojnë besueshmëri maksimale me një jetë të gjatë. HyperX Pulsefire përdor inovativ Pixart 3389, i cili siguron saktësi të përsosur. Ju mund të rregulloni efektet e ndriçimit të efektit perimetër, shkallën DPI, butonat e programueshëm dhe të ruani të gjitha cilësimet në memorien e integruar në miun tuaj. HyperX Pulsefire Surge - Mouse optike lojrave. Sensori i Pixart 3389. Deri në 16,000 saktësi DPI. Saktësi ekstreme për lojërat FPS. Memorie e integruar, 50 milion prekje të tasteve Omron, efekte dinamike RGB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617272680
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
63
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Kategoria e peshës:
Rëndë
Kodi i prodhuesit:
HX-MC002B
Lansuar:
10. 4. 2018
Lartësia [mm]:
41
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Modeli i senzorit:
PixArt 3389
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
16 000
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
134
Prodhuesi:
HyperX
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Taste të personalizueshëm:
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
120
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en

Bashkangjitja Maus HyperX Pulsefire Surge edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE