Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Lenovo Y Optical, 1.8m kabllo, kuq e zi

Kodi i produktit:
222552
EAN:
190151589094
Kategoria e peshës:
Mesatar
Prodhuesi:
Lenovo

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni komoditetin e lojrave në formën e Lenovo Y Optical Mouse, që garanton rehati të lartë gjatë gjithë lojës. Maus është shumë i saktë dhe është një zgjedhje e shkëlqyer për çdo lojtar, pavarësisht nëse jeni fillestar ose profesionist. Mausi ka 5 butona të programueshëm, rrotë standarde të lëvizjes, ndërfaqja e USB-së, dizajni ergonomik dhe sipërfaqja e teksturuar. Përmasat e këtij mausi janë 40 x 70 x 125 mm, gjatësia e kabllosë është 1.8 m dhe peshon 130g.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
190151589094
Kategoria e peshës:
Mesatar
Prodhuesi:
Lenovo

Bashkangjitja Maus Lenovo Y Optical edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE