Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus Logitech G300s, gaming, i zi

Kodi i produktit:
165885
EAN:
5099206053830
Lojë:
Trashësia [mm]:
40
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi për lojëra nga Logitech vjen me një dizajn special për lojtarët. Shijoni lojërat me mausin elegant G300s, i cili iu lejon ta ç'armatosni kundërshtarin. Mausi ka nëntë butona të programueshëm, dhe me shkarkimin e Logitech Gaming Software, ju mund të rregulloni makrot dhe komandat për secilën lojë. Falë materialit kualitativ, mausi është shumë i qëndrueshëm. . Ju gjithashtu mund ta rregulloni dritën sipas profileve të ndryshme. Drita ka shtatë ngjyra të cilat iu tregojnë se cili profil është aktiv.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206053830
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
72
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi i prodhuesit:
910-004345
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
17 Janar 2015
Lartësia [mm]:
113
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2500
Numri i butonëve:
9
Pesha [g]:
109
Prodhuesi:
Logitech
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
40
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Maus Logitech G300s edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE