Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Maus me laser Defender ReDragon Lavawolf

Kodi i produktit:
181176
EAN:
6950376702364
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
6950376702364

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mausi me laser Defender ReDragon Lavawolf është i planifikuar për ithtarët e flaktë të video-lojërave, të cilët duan që argëtimi i tyre të jetë maksimal. Falë funksionalitetit të pasur, mausi është shumë komod gjatë aktiviteteve të lojës. Ky maus është në përputhshmëri me sistemet operative: Windows 8, Windows XP, Windows 7 dhe Windows Vista. Mausi me laser do të përshtatet për mrekulli në dorën tuaj falë parametrave të shkëlqyer dhe peshës. Gjatësia e kabllos është 1.8 m. Rezolucioni maksimal është 3500 dpi dhe ka 8 butona.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6950376702364
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
6950376702364
Lansuar:
19 Nëntor 2015
Lëvizje mekanike:
Lojë:
Numri i butonëve:
8
Prodhuesi:
Defender
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB

Bashkangjitja Maus me laser Defender ReDragon Lavawolf edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE