Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MSI Maus Clutch GM60 GAMING

Kodi i produktit:
1162msi
EAN:
4719072520076
Lojë:
Trashësia [mm]:
125
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

86.50 
Ju kurseni : 13.00   (15%)
73.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Një maus i shkëlqyer që është projektuar për lojtarë të pasionuar, është plotësisht i ndriçuar dhe mbështet teknologjinë RGB Mystic Light. Falë sensorit të lojrave Avago PMW3330, Clutch GM60 është një maus i saktë, ndërsa ndjeshmëria DPI nga 1 në 10,800 mund të ndryshohet duke përdorur një buton të veçantë ose direkt në program, ku gjithashtu mund të caktoni vlerat e duhura për ju. Ju mund të ndryshoni pamjen e mausit tuaj duke përdorur MSI RGB Mystic Light, në miliona ngjyra dhe të lidhni me pajisje RGB shtesë nëpërmjet funksionit Mystic Light Sync. Lojtarët mund të personalizojnë të gjitha detajet dhe cilësimet (si, macros, ndriçimin, butonat dhe performancën) për situata dhe lojëra specifike. Mausi ka trup alumini për një kapje edhe më të fortë, plotësohet nga switch-at me kualitet të lartë OMRON (me jetëgjatësi prej 50 milionë klikimeve), operon në një normë prej 3000 Hz dhe kabllo USB të ndashme. Veçantia e këtij mausi është edhe mundësia e ndrrimit të dizajnit përmes lëvizjes dhe vendosjes së tasteve ashtu siç juve ju përshtatet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072520076
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
66
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi:
S12-0401470
Lansuar:
25. 7. 2017
Lartësia [mm]:
39
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3330
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
10800
Numri i butonëve:
8
Pesha [g]:
115
Prodhuesi:
MSI
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
125
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE