Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MSI Maus Clutch GM70 GAMING

Kodi i produktit:
1521msi
EAN:
4719072518899
Lojë:
Trashësia [mm]:
125
Teknologjia:
USB-A
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë

Si të porosisim në Gjirafa50?

123.50 
Ju kurseni : 18.00   (15%)
105.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Një maus i shkëlqyer që është projektuar për lojtarë të pasionuar, dhe është plotësisht i ndriçuar dhe mbështet teknologjinë RGB Mystic Light. Falë sensorit të lojrave Avago PMW3360, Clutch GM60 është mausi më i saktë, ndërsa ndjeshmëria DPI nga 1 në 18.000 mund të ndryshohet duke përdorur një buton të veçantë ose direkt në program, ku mund të caktoni vlerat e duhura. Ndrysho pamjen e mausit tuaj duke përdorur MSI RGB Mystic Light në miliona ngjyra, si dhe lidhuni me pajisje RGB shtesë nëpërmjet funksionit Mystic Light Sync. Lojtarët mund të personalizojnë të gjitha detajet dhe cilësimet (si, macros, ndirçimin, butonat dhe performancën) për situata specifike dhe mund ta përdorin me apo pa kabllo Mausi ka trup alumini për një kapje të sigurtë dhe plotësohet me switch-at me kualitet të lartë OMRON (me jetëgjatësi prej 50 milion klikimeve). Poashtu, mausi ka normë prej 3000 Hz dhe një kabllo USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072518899
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
66
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi:
S12-0401450
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
25. 7. 2017
Lartësia [mm]:
39
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3360
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
18000
Numri i butonëve:
8
Pesha [g]:
129
Prodhuesi:
MSI
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
125
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE