Maus optik E-Blue Mazer Pro, i bardhë / kaltërt

Kodi i produktit:
260479
EAN:
6921607106893
Modeli i senzorit:
Avago 5050
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike
Prodhuesi:
E-Blue

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maus i fuqishëm i lojrave, i cili ofron opsionet më të mira për të luajtur lojëra të veprimit dhe zhanre të ndryshme. Para së gjithash, ju do të vlerësoni mundësinë e vendosjes së ndjeshmërisë deri në 2500 DPI. Kurse, tastet me një jetë deri në 10 milionë klikime dhe një përgjigje shumë të shpejtë sigurojnë besueshmërinë maksimale. Forma ergonomike i përshtatet pothuajse të gjitha llojeve të mbajtjes së mausit dhe është shumë e rehatshme për t'u përdorur. Sipërfaqja është gomë, e ngjashme me lëkurën në prekje. Ndriçimi i kaltër me efekte të ndezura sjell një ndjesi më të këndshme dhe të personalizuar për të luajtur lojëra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6921607106893
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.8
Gjerësia [mm]:
85
Kategoria e peshës:
Rëndë (prej 131g)Težší (od 131g)
Kodi:
EMS600WCCZ-IU
Lansuar:
20. 5. 2019
Lartësia [mm]:
40
Lidhësit:
USB
Lojë:
Modeli i senzorit:
Avago 5050
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
2500
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kaltër
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
139
Prodhuesi:
E-Blue
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Trashësia [mm]:
125

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE