Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Maus optik gaming SteelSeries Rival 300, i hirtë

Kodi i produktit:
186013
EAN:
32132132121313212
Lojë:
Trashësia [mm]:
133
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
73.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Muasi SteelSeries Rival 300 është një maus optik gaming i pajisur me sensor optik Pixart. Ky sensor është mjaft i ndjeshëm, i cili do të iu ndihmojë të fitoni lojërat tuaja. Rezolucioni dhe shpejtësia e këtij mausi mund të arrijnë deri në 6500 dpi. Posedon dizajn ergonomik dhe komod me 6 butona të programueshëm. Ky maus është I duhuri për ju , pa marrë parasysh se a jeni fillestar apo profesionist. Ngjyra e këtij mausi është e hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
32132132121313212
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
70
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi i prodhuesit:
62350
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
19 Shkurt 2016
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
STEELSeries
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3310
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
6500
Numri i butonëve:
6
Pesha [g]:
130
Prodhuesi:
STEELSeries
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
133
Ueb-i i prodhuesit:
Steelseries.com/int

Bashkangjitja Maus optik gaming SteelSeries Rival 300 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE