Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MSI Maus për lojëra Clutch GM40, i bardhë

Kodi i produktit:
1967msi
EAN:
4719072485481
Lojë:
Trashësia [mm]:
125
Teknologjia:
USB-A
Senzor i lëvizjes:
Optik

Si të porosisim në Gjirafa50?

46.50 
Ju kurseni : 19.94   (43%)
26.56 € * Përfshirë TVSH-në
43% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mausi gaming MSI GM40 Clutch është përzierje perfekte e ndërtimit të fortë dhe karakteristikave unike. Mausi është i dizajnuar për të gjithë adhuruesit e lojërave. Mausi ka një senzor optik me ndjeshmëri deri në 5000 dpi. Ka opsionin për të rregulluar profilin e dyfishtë i cili iu mundëson të përshtateni ndjeshmërinë e mausit. Mausi gaming Clutch GM40 është i dizajnuar për personat që punojnë me dorën e djathtë dhe atyre me të majtë. Pajisja iu mundëson ta përshtateni mausin për dorën e djathtë ose të majtë me një switch në pjesën e poshtme të mausit të cilën mund ta bëni edhe gjatë lojës. Switch-at mund të qëndrojnë deri në 50 milionë klikime. Mausi është i pajisur edhe me një lidhës USB të praruar me ar që iu siguron që do ketë jetëgjatësi të madhe. Ka 8 taste dhe ndryshim të ndjeshmërisë në vlerat 800/1 600/3 200/5 000 dpi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072485481
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Gjerësia [mm]:
70
Kategoria e peshës:
Mesatare
Kodi:
S12-0401370-D22
Lansuar:
4 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
38
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lloji i tastierës:
Omron
Lojë:
Modeli i senzorit:
PixArt PMW3310
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
5000
Numri i butonëve:
9
Pesha [g]:
129
Prodhuesi:
MSI
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
125
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE